BAILE 1 ( de 4 a 7 anos) Centro municipal A Escada martes e xoves de 17:00 a 18:00 Prazas - 15


Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Tamaño: px
Comenzar la demostración a partir de la página:

Download "BAILE 1 ( de 4 a 7 anos) Centro municipal A Escada martes e xoves de 17:00 a 18:00 Prazas - 15"

Transcripción

1 BAILE 1 ( de 4 a 7 anos) Centro municipal A Escada martes e xoves de 17:00 a 18:00 Prazas - 15 AGUILAR GESTAL AROA ALONSO RODRIGUEZ NEREA BUJONES REBON CLAUDIA CANDAL OCHAITA ALBA CASTRO OTERO ALBA CEREIJO CORDIDO ANTIA DOMINGUEZ LOPEZ GAEL DURO PITA CLARA MARIA ENRIQUE LOPEZ ANTIA FARIÑA SANZ NEREA FERNANDEZ VIZOSO MARIA FERREÑO FERNANDEZ ANTIA FRAGA VILLARES IRIA LEMA RODRIGUEZ RAQUEL LORENZO MARTINEZ AROA MIGUEL LOPEZ INES OLMEDO SUAREZ ALEJANDRA PALACIOS FIGUEROA SOFIA PLATAS PEÑA VALERIA ROCA SANCHEZ SOFI SEO CAMPELLO SIMONA SEO CAMPELO MATEO SUAREZ PINZON ANGELA SUAREZ PINZON DIEGO TEIJO GARRIDO ELENA VAZQUEZ IGLESIAS SARA

2 BAILE 2 ( de 8 a 12 anos) Centro municipal A Escada martes e xoves de 18:00 a 19:00 Prazas CANDAL OCHAITA ALBA 2 DE ALBORNOZ BARREIRO PAULA 3 FERNANDEZ VIZOSO LOLA 4 GONZALEZ GONZALEZ ALBA 5 LOPEZ REGUEIRA SOFIA 6 LUEIRO GARCIA HANNA 7 MACEIRAS GONZALEZ IRIA LUCIA 8 MARTINEZ DIAZ ELISABETH 9 ROCA SANCHEZ SOFI 10 ROMERO ALFONSO LAURA 11 SEO CAMPELLO PEDRO 12 SIMMS RUMBO LARA MAYA 13 VILASUSUO FERNANDEZ ANGELINA NON CUMPRE O REQUISITO DE IDADE PALACIOS FIGUEROA SOFIA

3 BAILE 3 ( de 4 a 12 anos) Centro cultural de Rutis mércores de 16:00 a 18:00 Prazas ANTELO PEDO LEONOR 2 BALSEIRO COUCEIRO IRENE 3 CATORIA ESPEJO NAZARETH 4 DOMINGUEZ BALANA LAURA 5 GONZALEZ VILLAR CARMEN 6 JIMENEZ BLANCO NATALIA 7 LEMA RODRIGUEZ RAQUEL 8 LORENZO MARTINEZ AROA 9 MONTOUTO GOMEZ ICIAR 10 PITA PINALES ANTIA 11 SOUZ BESSA MARIA EDUARDA 12 VELO GARCIA NEREA

4 BAILE DE SALÓN 1 Sala Municipal de actividades Victoria Díaz Cabanela (Cordeda) Luns e mércores de 21:15 a 22:15 Prazas 10 ALVAREZ VEGA MARIA ENGRACIA CALVELO MOLEDO ROCIO DIEGUEZ DIAZ PILAR GARCIA HERRERO BELEN MIRANDA FEIJOO BEATRIZ MOLEDO SIERRA DOLORES CARMEN NODAR REAL JUAN CARLOS RIVAS GARCIA MANUEL RODRIGUEZ CRESPO JUAN JOSE RODRIGUEZ FERREIRO MARIA JOSE RODRIGUEZ GONZALEZ FLORENTINA NON EMPADROADOS PEREZ CARBAJOSA CELESTINA

5 BAILE DE SALÓN 2 Sala Municipal de actividades Victoria Díaz Cabanela (Cordeda) Luns e mércores de 20:15 a 21:15 Prazas ANIDO NOGUEROL EVA 2 BEADE ALAEZ LOLA 3 BREGUA LADO MANUEL FRANCISCO 4 ESPIÑEIRA RASO FRANCISCO 5 PARGA MARTINEZ ANTONIO

6 BAILE DE SALÓN 3 Centro Cultural de Rutis- Vilaboa Mércores e venres de 20:30 a 21:30 Prazas GONZALEZ CEDEÑO RAMONA 2 LOPEZ MOSQUERA MARIA JOSE 3 LOSADA SANCHEZ ISABEL 4 MANTIÑAN VARELA MARIA ISABEL 5 MIGUEZ GUERREIRO MARIA DOLORES 6 UNANUE LOPEZ JUANI

7 BAILE DE SALÓN 4 Centro Cultural de Almeiras Venres de 20:30 a 22:30 Prazas - 10 AGILDA MARTINEZ MARIA JOSE CALVETE MENDEZ CARMEN CORRAL ALVAREZ ANDREA DEL RIO GOMEZ SERGIO FERNANDEZ ARIAS GUSTAVO GESTAL RODRIGUEZ JOSEFINA GOMEZ GOMEZ MARIA JESUS GONZALEZ BUSTOS MARIA CRISTINA GONZALEZ HERNANDEZ ROBERTO LOSADA SANCHEZ ISABEL NAYA ERIAS ANA NAYA ERIAS MARIA JOSE REY VIDAL ESTHER RODEIRO IGLESIAS JAVIER RODRIGUEZ FERNANDEZ ANA BELEN SANCHEZ VARELA JOSE MANUEL SANTOS GONZALEZ ANTONIA VILLAR CARRIL MARIA CRUZ NON EMPADROADOS/AS CONCHEIRO PAN GUADALUPE FRAGA BELLO FELISA GOMEZ MONTAÑA MAGDALENA OTERO OTERO VICTOR MANUEL SUAREZ VALES ESTEFANIA

8 BAILE DE SALÓN 5 Sala Municipal de actividades Virginia Blanco (Fonteculler) Martes e xoves de 18:30 a 19:30 Prazas ALDEA FILGUEIRA AGUSTINA 2 BREGUA LADO MANUEL FRANCISCO 3 DIZ GONZALEZ MARIA LUISA 4 IGLESIAS BORRAJO MARIA JESUS 5 MARTINEZ DOMINGUEZ MARIA CARMEN 6 REGUEIRA FANDIÑO MARIA DOLORES 7 SOCASTRO GOMEZ ELVIRA

9 CONFECCIÓN 1 Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Luns de 10:00 a 12:00 Prazas - 14 ARMADA DOLDAN MARIA DEL PILAR BONILLO SANCHEZ MARIA DEL PILAR BRAVO OLIVO ADRIANA FILGUEIRA ALVAREZ ELENA GOMEZ GARCIA MARIA CARMEN GOMEZ PRESEDO MARIA TERESA GONZALEZ CAMBEIRO MARIA BELEN GONZALEZ SAAVEDRA ISABEL HELLA OTERO ALBA IGLESIAS VEGA ESTHER LARA LIZ FERREÑO MARIA ELENA MACEIRAS GOMEZ AZAHARA MAYO OLVEIRA CAROLINA MUIÑA VILAR JULIA MARIA OTERO BLANCO MARIA DEL CARMEN PORTO PEREZ MAFALDA QUIROGA CALVIÑO MARIA LUZ RAMOS REGO MARIA JOSE RODRIGUEZ DASILVA RAIMUNDA RUMBO AMARELLE MARIA NIEVES SANCHEZ GOMEZ MARIA DEL CARMEN SANTOS RODRIGUEZ ROCIO TUDOLI ROSTRO MONICA VARELA CARBALLIDO CRISTINA VILAR RODRIGUEZ JULIA NON EMPADROADOS BLANCO REGUEIRA MARIA LUISA CANO MILLAN ADELA MARIA SANCHEZ LOPEZ EMILIA

10 CONFECCIÓN 2 Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Luns de 16:00 a 18:00 Prazas - 14 ALDEA FILGUEIRA AGUSTINA BARREIRO LOPEZ MARIA CARMEN CABALEIRO TRABAZO ANA MARIA CASAL MARTINEZ MARIA CRISTINA DEL PUERTO REDONDO JOSEFA LUCIA ESPEJO MONTAGUT ANA MARIA GALLEGO AREAN ESTHER GARCIA RUEDA CARMEN LILIANA GOMEZ PRESEDO MARIA TERESA GONZALEZ RIEIRO ISABEL LANDROUE BERMUDEZ BELEN MAZAS SEOANE MARIA TERESA PRADO AMIL ANA RODRIGUEZ SAN ADRIAN ANA RUMBO AMARELLE MARIA NIEVES SANCHEZ GOMEZ MARIA DEL CARMEN SANJURJO DOVIGO NOELIA SIERRA DIAZ BEGOÑA VALCARCEL CASTRO YOLANDA VILLAR EIRAS MONTSERRAT NON EMPADROADOS CANO MILLAN ADELA MARIA RODRIGUEZ MARTINEZ MARIA JESUS

11 CONFECCIÓN 3 Pazo de Villa Melania (Vilaboa) Xoves de 16:30 a 18:30 Prazas - 14 CANEDO RAMA JOSEFA CANZOBRE URBON DIANA CONDE CASANOVA CONCHA FERNANDEZ BRANDARIZ MONICA GALVEZ ALARCON MARIA ASUNCION GONZALEZ MORALES MARIA ISABEL GONZALEZ RIEIRO ISABEL IGLESIA RODRIGUEZ PAULA LOJO GALLEGO VERONICA LOPEZ BARROS ISABEL LOPEZ MOSQUERA MARIA JOSE LOUREDA LOPEZ MARIA JESUS MALVAREZ COBAS MARIA VERONICA MOLEDO SIERRA DOLORES CARMEN PRADO AMIL ANA RODRIGUEZ SAN ADRIAN ANA RODRIGUEZ SANTISO MARIA DEL CARMEN RODRIGUEZ-NAVAS REY IRIA SOUSA GESTAL MARIA JESUS SOUTO CASTRO OLGA MARIA TURNES FRAGA MARIA DEL CARMEN NON EMPADROADOS DOVIGO SEIJO NIEVES

12 CONFECCIÓN 4 Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Luns de 12:00 a 14:00 Prazas - 14 CALZA NUÑEZ MARIA EMILIA CASAL MARTÍNEZ MARÍA CRISTINA CIDONCHA DANS MARIA PILAR CUÑA VILAN MARGARITA FILGUEIRA ALVAREZ ELENA GARCIA BALBUENA REYES LOPEZ POSE MARIA JOSE MARTINEZ FERNANDEZ MARIA TERESA MUIÑA VILAR JULIA MARIA PEÑA TUÑON MARIA JOSE PORTO PEREZ MAFALDA RAMOS REGO MARIA JOSE ROSA MARIA SOUSA VIEIRA SANCHEZ GOMEZ MARIA DEL CARMEN VARELA CARBALLIDO CRISTINA VILAR RODRIGUEZ JULIA

13 DEBUXO E PINTURA 1 (de 5 a 8 anos) SalaMunicipal de actividades Victoria Díaz Cabanela (Cordeda) Martes 17:00 a 19:00 Prazas BALADO SUAREZ LORENA 2 CORNEJO SALAS AINARA MICHELE 3 FERNANDEZ MIRANDA SERGIO 4 FERNANDEZ VAZQUEZ MARCO 5 GARCIA TOJEIRO ERIK 6 GONZALEZ GONZALEZ ELOY 7 IGLESIAS BENLOCH SARA 8 MORENO LOPEZ NOEL 9 SEO CAMPELLO SIMONA 10 SEO CAMPELO MATEO

14 DEBUXO E PINTURA 2 (de 9 a 12 anos) SalaMunicipal de actividades Victoria Díaz Cabanela (Cordeda) Xoves de 17:00 a 19:00 Prazas BALADO SUAREZ SOFIA 2 BALSEIRO COUCEIRO IRENE 3 DE LA FUENTE PEREZ ISABEL 4 GARCIA BARREIRO ANA 5 LOPEZ REGUEIRA SOFIA 6 POSE RODRIGUEZ ANTON 7 SEO CAMPELLO PEDRO

15 FOTOGRAFÍA DIXITAL 1 (iniciación) Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Xoves de 19:30 a 21:30 Prazas - 15 ANTUÑA ANTA LUIS CARRAL FRANCO MANUEL CARRIL VILLAR JULIO FONTE JASPE MARIA CARMEN FRAGA COSTA ANA MARIA GONZALEZ NAVEIRA VANESA IGLESIAS IGLESIAS CESAR LANTES TASENDE SANDRA LOPEZ FERNANDEZ JOSE LUIS MARIÑAS DOLDAN DOLORES MIRANDA SANCHEZ ISABEL PEREZ PELAYO JAVIER PEREZ SABURIDO RICARDO JOSE PRADO AMIL ANA RIVAS MONELOS MARIA SOLEDAD VILLAR EIRAS BEGOÑA NON EMPADROADOS FAFIAN VILAR MANUEL FRAGA RODRIGUEZ SANDRA HURTADO DE MENDOZA FERNANDEZ ALBA ROMERO GOMEZ MANUEL

16 FOTOGRAFÍA DIXITAL 2 (Perfeccionamento) Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Venres de 19:30 a 21:30 Prazas BERMUDEZ VAZQUEZ MARIA JOSE 2 CAMBA GONZALEZ JUAN ALBERTO 3 CAMBEIRO NUÑEZ JUAN BIENVENIDO 4 CASTRO FERRIN VANESA 5 DIAZ BRANDARIZ MARIA ANGELES 6 GOMEZ RODRIGUEZ MARIA DOLORES 7 MIRANDA SANCHEZ ISABEL 8 OTERO BLANCO MARIA DEL CARMEN 9 PALLAS IGLESIAS MANUEL JESUS 10 PIÑEIRO DIAZ AARON

17 GUITARRA 1 (iniciación) Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Venres de 19:30 a 21:30 Prazas BARREIRO LOPEZ MARIA CARMEN 2 COBELO CAL DANIEL 3 DE LA FUENTE PEREZ ISABEL 4 GUIMAREY ALVAREZ ANA 5 HERNANDEZ GARCIA YOLANDA 6 MARTINEZ PEREZ MANUEL 7 NUNES MOUZO PABLO 8 PARDO-CIORRAGA SANTOS SEGUNDO 9 PEREZ PELAYO JAVIER 10 RODRIGUEZ FERREIRO MARIA JOSE 11 SEGADE ABAD JUAN PABLO 12 VARELA SANCHEZ JOSE MANUEL 13 VELLO ALONSO AIDA

18 GUITARRA 2 (perfeccionamento) Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Sábado de 10:00 a 12:00 Prazas DE LA FUENTE GARCIA GONZALO 2 FERNANDEZ NAVEIRA SERAFIN 3 GARCIA ENERO FRANCISCO JOSE 4 GARCIA TEIJIDO MANUEL 5 HERNANDEZ ACEVEDO OSCAR 6 REGUEIRA FANDIÑO MARIA DOLORES 7 RODRIGUEZ CRESPO JUAN JOSE

19 GUITARRA 1 INFANTIL (iniciación de 7 a 15 anos) Centro de formación Pablo Picasso Venres de 17:30 a 19:30 Prazas - 15 ABELENDA SENDON NEREA ALVAREZ LEON DORA PIA AMEIJENDA CAPEANS OBI ANIDO ROMERO VALERIA ARES FAGIL JAVIER BARROS FERNANDEZ ELISA CALVETE MIGUEZ SUSANA CELADA LOPEZ LAURA CORDIDO VILERA BARBARA DANIELA DE LA FUENTE PEREZ JAIME DOMINGUEZ SOUSA IAGO FERNANDEZ FERNANDEZ ANA FERNANDEZ GESTAL ALBA FERNANDEZ NUÑEZ ROI FERNANDEZ SANCHEZ PATRICIA LOPEZ QUEIRO LAURA LOPEZ QUEIRO MARINA LOPEZ REBOREDO UXIA LOUREIRO CANCELO IBAI MARTINEZ VEIGA ALDAN NAVEIRA GARCIA LUIS PARDO SILVA DIEGO PRIETO FERNANDEZ IRENE PRIETO NOVO LAURA REDONDO PITA IRENE RIVEIRA VARELA JORGE ROCA SEGADE DANIEL ROCHA FERNANDEZ INES SIMMS RUMBO LARA MAYA TORRADO GESTAL ABERECH VARELA FERNANDEZ AINOA VIEITES QUINTAS MARCOS NON EMPADROADOS BALSEIRO COUCEIRO IRENE GARCIA CASTRO GABRIEL MIGUEL RAMOS BELEN RAMOS LORENZO MARTIN

20 GUITARRA 2 INFANTIL (perfeccionamento de 7 a 15 anos) Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Sábados de 12:00 a 14:00 Prazas BOU GARCIA IRENE 2 DEL PUERTO PEREZ TERESA 3 DIAZ LOUZAO CLAUDIA 4 MACEIRAS GONZALEZ IRIA LUCIA 5 MASIDE MACIAS CANDELA 6 SEO CAMPELLO PEDRO 7 VARELA CAO ALBA 8 VICENTE VAZQUEZ AINARA NON CUMPRE O REQUISITO DE IDADE MONTOYA SUAREZ MARCOS

21 INFORMÁTICA 1 Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Martes e xoves de 10:00 a 11:00 Prazas BREA RILO SALOME 2 CANELAS ENRIQUEZ ALVARO 3 CASAL GESTAL SANTIAGO 4 CRUZ BRAQUILLO MARIA DOLORES 5 FERNANDEZ GONZALEZ MANUEL 6 GARCIA NOVO CELIA 7 GAREA MARTINEZ MANUEL 8 GASPAR VIGO MARIA ALBA 9 REGUEIRO MACEIRAS MARIA 10 RODRIGUEZ BARREIRA EUELIA 11 RUMBO QUEIJAS JOSE 12 SANZ VEGA MARIA BLANCA 13 SILVESTRE ANTUNEZ MARIA DEL CARMEN 14 VARELA BARROS ANTONIA

22 INFORMÁTICA 2 Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Martes e xoves de 11:00 a 12:00 Prazas - 15 CASTRO GARCIA CARMEN FERNANDEZ GONZALEZ MANUEL GARCIA NOVO CELIA INSUA LOUREIRO LUCIA LOPEZ ANDRADE TRINIDAD OVIEDO RODRIGUEZ OLGA PATIÑO PREGO MARIA JESUS REGUEIRO MACEIRAS MARIA RODRIGUEZ FERNANDEZ LEONARDO RUIZ BLANCO PILAR RUMBO QUEIJAS JOSE SANCHEZ SANCHEZ CONCEPCION SILVESTRE ANTUNEZ MARIA DEL CARMEN VALIÑO ARCOS FRANCISCO VARELA BARROS ANTONIA NON EMPADROADOS GAREA MARTINEZ MANUEL REGUEIRA GIAO MARIA JESUS

23 INFORMÁTICA 3 Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Luns e mércores de 18:30 a 19:30 Prazas GAREA MARTINEZ MANUEL 2 PATIÑO LOPEZ CARMEN 3 POSE SOUTO JOSE ANTONIO 4 RIVAS MONELOS MARIA SOLEDAD 5 TATO LOPEZ JOSE MANUEL 6 VAZQUEZ LEIRO ESTELA 7 VILLAR EIRAS MONTSERRAT

24 INFORMÁTICA 4 Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Luns e mércores de 19:30 a 20:30 Prazas - 15 ÁRES MARTINEZ ELIAS ARIAS PIÑEIRO MANUEL GERARDO BARREIRO JOSE JESUS BOUZAS FERREIRO JOSE CALVO LEDO LAURA COUSO DIEGUEZ MARIA JESUS ESPIÑEIRA RODRIGUEZ PILAR FRAGA POSE MARIA JESUS GALAN NAYA MARIA GONZALEZ FERNANDEZ DOLORES GONZALEZ SANCHEZ MARIA PILAR LAMAS HERMIDA MILAGROS LOPEZ GOMEZ BENEDICTA MARIÑAS PASANTES MARIA LUISA RODRIGUEZ REY JOSE MARIA ROEL GARCIA MANUEL SANCHEZ IGLESIAS MERCEDES SANTOS NAYA MARIA LUISA SILVESTRE ANTUNEZ MARIA DEL CARMEN TATO LOPEZ JOSE MANUEL VARELA RIAL JOSE ANTONIO VAZQUEZ LEIRO ESTELA VAZQUEZ PUGA MARIA OLIVA NON EMPADROADOS CARRO FERNANDEZ MARIA DEL CARMEN POSE SOUTO JOSE ANTONIO SANCHEZ FERNANDEZ RUBEN

25 INFORMÁTICA 5 Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Luns e mércores de 20:30 a 21:30 Prazas - 15 CORPORAN CADENA MODESTA COUSO DIEGUEZ MARIA JESUS FERNANDEZ ALVAREZ JULIA FRIAS ALFARO CARMEN GARCIA FERNANDEZ MARIA TERESA GARCIA NOVO CELIA GOMEZ ARCAS MARIA JESUSA MARTINEZ BOUTUREIRA JULIA PEON MIGUEZ JOSE RELLAN SOUTO DOLORES SANCHEZ IGLESIAS MERCEDES SILVESTRE ANTUNEZ MARIA DEL CARMEN SOTO ESMERODES CAMILO TATO LOPEZ JOSE MANUEL VAZQUEZ LEIRO ESTELA VAZQUEZ MOSQUERA PABLO ANTONIO VAZQUEZ SANCHEZ ANDRES NON EMPADROADOS FUENTES COUSILLAS CLARA GARCIA SANCHEZ MIGUEL ANGEL GOMEZ ARCAS MARIA JOSE POSE SOUTO JOSE ANTONIO

26 INFORMÁTICA 6 Sala Municipal de actividades pintora María Cagiao (edificio Mirador Vilaboa) Luns e mércores de 09:30 a 10:30 Prazas BRA REI JOSE ANTONIO 2 GONZALEZ MANTIÑAN CARMEN 3 MARTINEZ CASTOSA MARIA DEL PILAR 4 MARTINEZ DOLDAN MARIA LUISA 5 MARTINEZ VAZQUEZ JUAN MANUEL 6 SANCHEZ GOMEZ AURELIO

27 INFORMÁTICA 7 Sala Municipal de actividades pintora María Cagiao (edificio Mirador Vilaboa) Luns e mércores de 10:30 a 11:30 Prazas CARRIL VILLAR JULIO 2 FERNANDEZ GONZALEZ MANUEL 3 LONGUEIRA PATIÑO RAMON 4 PARGA MARTINEZ ANTONIO 5 PARGA MARTINEZ DOLORES 6 PEREIRA SANTOS JOSE 7 SANCHEZ GOMEZ AURELIO 8 SILVESTRE ANTUNEZ MARIA DEL CARMEN 9 VEIRA PAZ JOSE MANUEL

28 INFORMÁTICA 8 Sala Municipal de actividades pintora María Cagiao (edificio Mirador Vilaboa) Martes e xoves de 19:00 a 20:00 Prazas PEREZ RAMALLO PILAR 2 PIÑEIRO NAVEIRA EMILIA 3 ROMERO GOMEZ MANUEL 4 VARELA RIAL JOSE ANTONIO

29 INFORMÁTICA 9 Sala Municipal de actividades pintora María Cagiao (edificio Mirador Vilaboa) Martes e xoves de 20:00 a 21:00 Prazas BERMEDIO RODRIGUEZ FRANCISCO 2 COUSO DIEGUEZ MARIA JESUS 3 MANTEIGA CASAS MARIA ELENA 4 SANCHEZ GOMEZ AURELIO 5 SILVESTRE ANTUNEZ MARIA DEL CARMEN 6 VAZQUEZ LOPEZ MARIA DEL CARMEN

30 INFORMÁTICA INFANTIL (desde 7 anos) Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Luns e mércores de 17:30 a 18:30 Prazas BALDOMIR ROSA DANIEL 2 BALDOMIR ROSA DIEGO 3 COSTOYA MOSQUERA IRIA 4 GARCIA LEIS MATEO 5 GARCIA MENDEZ ARANTXA 6 GARCIA RUEDA JUAN SEBASTIAN 7 LEMA SANCHEZ SABELA 8 LOUREIRO CANCELO IBAI 9 MOSQUERA GUNDIN ALEX 10 QUINTELA GONZALEZ IAN 11 SEOANE SAQUES BRAIS

31 INGLÉS 1 (iniciación) Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Martes e xoves de 19:30 a 20:30 Prazas - 20 BRAVO OLIVO ADRIANA CANOSA CIVES MARIA DEL CARMEN COUSO DIEGUEZ MARIA JESUS CRUZ BRAQUILLO MARIA DOLORES EDREIRA PEREZ ELVIRA ELENA FERNANDEZ ALVAREZ JULIA GALAN MAYA MARIA GALAN NAYA MARIA GONZALEZ CORTEZ LUIS ALFONSO GRELA DOCAMPO HERMINIA LEMA GOMEZ LUCIA LIZ FERREÑO MARIA ELENA MARTINEZ CASTOSA MARIA DEL PILAR PEÑA TUÑON MARIA JOSE PRESEDO BUDIÑO ANGELES RODRIGUEZ CRESPO JUAN JOSE RODRIGUEZ FERREIRO MARIA JOSE ROMERO SALDAÑA MARIA DOLORES SALAS SALAS CINTIA ELISABETH SANCEZ SANCHEZ ROSA MARIA SANCHEZ GARCIA ALBA SANCHEZ VELAZQUEZ MARIA YOLANDA SILVA SANTOS CLADIS SOUSA GESTAL MARIA JESUS VAZQUEZ PUGA MARIA OLIVA VIGO FERNANDEZ MARIA JOSE VILAR CAÑAS LUIS JOAQUIN VILLAR EIRAS MONTSERRAT

32 INGLÉS 2 Centro de formación Pablo Picasso (O Burgo) Martes e xoves de 20:30 a 21:30 Prazas ALVAREZ GONZALEZ AGUEDA 2 CASAL MARTÍNEZ MARÍA CRISTINA 3 COUSO DIEGUEZ MARIA JESUS 4 GARCIA LANTES ANTONIO 5 GARCIA TEIJIDO MANUEL 6 GONZALEZ CAMBEIRO MARIA BELEN 7 LEMOS GARCIA DARIO 8 LOPEZ VAZQUEZ JESSICA 9 NOYA ESTEVEZ JOSE 10 PEREIRO RECAREY VANESA 11 SALDAÑA DOMINICI JERALDYN

33 INICIACIÓN AO INGLÉS (de 4 a 7 anos) Centro social de Orro Martes e xoves de 18:00 a 19:00 Prazas ESMORIS ARES CARMEN 2 FIGUEIRAS CASTRO MARIA 3 GARCIA SERANTES CARLOTA 4 GARCIA SERANTES PABLO 5 MAHIA VAZQUEZ IKER 6 MAHIA VAZQUEZ SARA 7 SEGUIN GARCIA MAURO NON CUMPRE O REQUISITO DE IDADE ADOR MANZANET OTTO ALVAREZ ZAS MARIA

34 ÓLEO 1 Sala Municipal de actividades Victoria Díaz Cabanela (Cordeda) Mércores de 18:00 a 20:00 Prazas 15 BAÑOBRE TILLO MARIA PILAR BIANCO MIRANDA MANUEL BOUTUREIRA MAROÑO MARIA BEGOÑA CABALEIRO TRABAZO ANA MARIA CANDALES VILLAR NATALIA CASTRO GARCIA CARMEN DEL RIO CAAMAÑO ANABEL DIAZ BRANDARIZ MARIA ANGELES DIAZ SAUGO EDUARDO FRAGA COSTA ANA MARIA GALLEGO AREAN ESTHER GOMEZ SALGADO MARIA ELENA LOPEZ BERMUDEZ JULIO RODRIGUEZ GESTAL MARIA CARMEN SANTOS RODRIGUEZ JOSEFA TATO LOPEZ JOSE MANUEL VIDE MENDEZ RAQUEL NON EMPADROADOS VAZQUEZ ALVAREZ JOSE

35 ÓLEO 2 Asociación cultural e recreativa Castro - Laxe Martes de 17:00 a 19:00 Prazas 15 1 BARRELA MUINELO REMEDIOS 2 CABANAS LIÑARES JOSEFA 3 FERNANDEZ GARCIA MARIA CONSUELO 4 GALLEGO AREAN ESTHER 5 LOUREDA LOPEZ MARIA JESUS 6 MASEDA NOVAS CARMEN 7 PEREIRA PEREIRA MANUEL 8 PRADO AMIL ANA 9 ROMERO POSSE ESTRELLA

36 ÓLEO 3 Sala Municipal de actividades Victoria Díaz Cabanela (Cordeda) Xoves de 19:30 a 21:30 Prazas 15 1 CABALEIRO TRABAZO ANA MARIA 2 CANDALES VILLAR NATALIA 3 LOPEZ BERMUDEZ JULIO 4 NODAR REAL JUAN CARLOS 5 PIRAQUIRLE BECERRA ALEYDA 6 ROCA OROSA SONIA 7 SOTELO VARELA JAVIER 8 TATO LOPEZ JOSE MANUEL 9 VAZQUEZ CAMPOS ANA MARIA 10 VAZQUEZ CAO ANA MARIA 11 VAZQUEZ LOPEZ MARIA

37 ÓLEO 4 Centro Social de Ledoño Venres de 17:00 a 19:00 Prazas 15 1 BARREIRO LOPEZ MARIA CARMEN 2 DOLDAN MIGUEZ MARIA DEL MAR 3 FERNANDEZ GARCIA MARIA CONSUELO 4 JORDINA MERCADE TONDO 5 LOPEZ PAZ NIEVES 6 NAYA SEOANE CARMEN LORETO 7 PAZ CHAS JOSE 8 PORTELA GOMEZ ASUNCION 9 PRADO AMIL ANA 10 PREGO MOSQUERA LORENA 11 RODRIGUEZ VAZQUEZ ISABEL 12 ROMERO RUMBO MARIA 13 VAZQUEZ LOPEZ MARIA

38 PATCHWORK Centro Cultural de Almeiras Xoves de 18:00 a 20:00 Prazas 15 1 CALVO MACEIRAS YOLANDA 2 CASCALES BRANDARIZ YOLANDA 3 COLLAZO VAZQUEZ MARIA ISABEL 4 DIZ GONZALEZ MARIA LUISA 5 MARTINEZ MENDEZ MARIA MERCEDES 6 NUÑEZ SOUTO TERESA 7 PAN GESTAL MARIA TERESA 8 PARGA IGLESIAS ADELINA 9 PONTE BARBEITO NIEVES 10 RAINDO CARBALLAL MARIA 11 REBORIDO GOMEZ MARTA 12 REMUIÑAN MANTEIGA DIVINA DOLORES 13 VEIRA PEREZ MARIA NO EMPADROADOS CANO MILLAN ADELA MARIA DOVIGO SEIJO NIEVES MATEU BENJUMEA MARIA SOUTO RIVERA MARIA CARMEN

39 TRABALLOS MANUAIS 1 Sala Municipal de actividades Virginia Blanco (Fonteculler) Martes de 10:30 a 12:30 Prazas 10 1 BARCELO LAMERS MARGARITA MARIA 2 BENLLOCH TRABA JUNQUERA 3 CASAL MARTINEZ MARIA CRISTINA 4 FERNANDEZ-CAMPON RODRIGUEZ ELSA MABEL 5 GARCIA LORENZO HERMINIA 6 GOMEZ GESTAL NELIDA MARIA 7 GONZALEZ LOPEZ NATALIA 8 LOPEZ ARZA PURIFICACION 9 MARTINEZ FERNANDEZ MARIA TERESA 10 MARTINEZ MENDEZ MARIA MERCEDES 11 PATO GONZALEZ EDELMIRA 12 REGUEIRA CASAL MERCEDES 13 RIOS SONEIRA ANA BELEN 14 SANDA CAO ADRIANA 15 SILVA SANTOS CLADIS NON EMPADROADOS LOPEZ VILARIÑO GONZALEZ MONICA

40 TRABALLOS MANUAIS 2 Asociación Cultural e recreativa Castro- Laxe Xoves de 17:00 a 19:00 Prazas 20 1 FERNANDEZ DE LA IGLESIA MARIA TERESA 2 VAZQUEZ LOPEZ MARIA

41 TRABALLOS MANUAIS 3 Local arroquial de Tarrío Venres de 18:30 a 20:30 Prazas 15 1 CALVO MACEIRAS YOLANDA 2 CANEDO IGLESIAS ASUNCION 3 FRAGA VILAR FLORA ELVIRA 4 FRAGA VILAR MARIA DEL CARMEN 5 GOMEZ GIL SANDRA 6 GONZALEZ VIGO LOURDES 7 MACEIRAS LOPEZ MARIA 8 MARTINEZ FERNANDEZ MARIA TERESA 9 RODRIGUEZ MARTINEZ MARIA JESUS 10 SANCHEZ ALONSO MANUELA 11 SANCHEZ LOPEZ MARIA CARLOTA 12 SUAREZ CANEDO SUSANA 13 VAZQUEZ CAO ANA MARIA

SitemapChapter 11: The Coastal Ocean | Bill Goldberg | Read more